Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej witryny.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.
 

katalog mebli dla dzieci i młodzieży

Furniture for children and teenagers. Download the latest cataloque. You can download as a pdf file.

» download

mapa salonów nowoczesnych mebli

Check our actual expositions and places where you can buy our furniture

» more

Good Night cot bed/ junior bed

BABY COT GOOD NIGHT is a practical combination of elegance and classic style. Stylish design made specifically...
» more

Sherwood

SHERWOOD is a collection of simple, modern lines broken with round shapes that bring dynamism and lightness to its...
» more

Bellamy - ekskluzywne meble dla dzieci

Pokój dziecięcy rządzi się zupełnie odmiennymi prawami niż sypialnia dla dorosłych czy salon. W związku z tym wymaga dobrania odpowiedniego wyposażenia. Otoczenie, w którym przebywa dziecko od pierwszych dni życia jest niezwykle ważne. Jako producent mebli dziecięcych kładziemy nacisk na bezpieczeństwo. Wszystkie elementy wykonane są z przyjaznych maluchom materiałów i tworzą solidne oraz trwałe konstrukcje. Z drugiej strony pragniemy, aby mali użytkownicy czuli się bezpiecznie dzięki naszym wyrobom.

Dlatego też projekty uwzględniają potrzeby maluchów. W naszym asortymencie dostępne są pojedyncze egzemplarze oraz całe zestawy do pokojów maluchów w różnym wieku. Proponujemy rozwiązania dla niemowlaka, ucznia, a także nastolatka. Ekskluzywne, drewniane meble dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych wariantach stylistycznych oraz kolorystycznych

Łóżeczka dziecięce

Będąc producentem przywiązujemy również uwagę do funkcjonalności. Nasze łóżeczka posiadają stopnie regulacji poziomów, dzięki czemu dostosować je można do aktualnego etapu rozwoju, zaś komody wyposażamy dodatkowo w nakładane przewijaki. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli wielofunkcyjnych, które rosną wraz z maluchem. Z uwagi na intensywność oraz rodzaj eksploatacji produkty pokrywane są specjalnymi, bezpiecznymi farbami, odpornymi na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne.


Zobacz

Bellamy
4 Składowa St., 38-540 Zagórz +48 (13) 44 40 621
+48 (13) 44 40 156
biuro@bellamy.pl